Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda - Csoportjaink

Méhecske kicsoport

Méhecske kiscsoport
2015/2016.

Névsor

Óvónők: Tölgyesné Kalmár Irén            Dajka: Rózsa Sándorné 
Pedagógiai asszisztens: Jancsovicsné Terék Tünde                   


1. Árpás Noel
2. Bodnár Vilmos Csaba
3. Bodor Bence
4. Czakó Bence
5. Gál Anett Dóra
6. Jakab Róbert
7. Juhász Erik
8. Kállai Hanna Lili
9. Márton Henrietta Melánia
10. Matyók Brendon Sándor
11. Nagy Lilla Adrienn
12. Paláncz Tímea Anna
13. Pap Krisztián
14. Petrás Csenge Virág
15. Petró Anna
16. Petró Kata
17. Pintér Alma Hanna
18. Tóth Elinor
19. Törőcsik Attila
20. Török Dávid Zalán
21. Varró Maja
22. Veres Csenge
23. Vonnák Dániel Norbert

Szivárvány középső csoport

Szivárvány középső csoport
2015/2016.

Névsor

Óvónők:     Némedi Endréné           Dajka:    Kazincziné Víg Erika
         Pap Tünde                   


1. Ábrán András
2. Barkó Zoltán Patrik
3. Bartha Hunor Atilla
4. Bata Pál Dániel
5. Csepregi Zsombor
6. Gál Alexandra
7. Hegedűs Noel
8. Herczeg Ferenc
9. Józsa Hanna
10. Kézér Vince
11. Koczkás Tibor
12. Kovacs Atilla
13. Lakatos Annabella Julianna
14. Lázók Dávid Sándor
15. Lesták Bence
16. Lipták Klaudia
17. Parth Barbara Anna
18. Safranyik Máté Bálint
19. Sárosi Norbert
20. Simon Nimród
21. Strohmayer Márk Ferenc
22. Tóth Noémi
23. Virág Tamás József



























 

Napsugár nagycsoport

 Napsugár nagycsoport
2015/2016.

Névsor

Óvónők:  Nagy Angéla   Dajka: Kiss Zsuzsanna 
         Tubicsák Sándorné              
         



1. Benchea-Silvas Liliána
2. Bende Rebeka
3. Bodnár Alex
4. Fehér Máté
5. Gál Fanni
6. Gál József
7. Jantik Norbert
8. Jenei Nikoletta
9. Kanalas Zoltán
10. Kis Enikő Ildikó
11. Koncz Dávid
12. Lázók Kasszandra
13. Lipták Martin
14. Mojs Rómeó Kálmán
15. Nagy Gábor Elemér
16. Strohmayer Klaudia
17. Szegedi Vivien
18. Szimon Erik Márk
19. Szommer Dániel
20. Tóth Tünde
21. Varga István
22. Várszegi Miklós Márk
23. Végh Szabina Beatrix



Alkategóriák